Domácí pekárna

... pečeme s radostí
eDoma

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku
eDoma > Eta

Eta

Dopravné :

Česká pošta: nad 700,- Kč ZDARMA!

                         90,-Kč při platbě předem (převodem)

                         99,- Kč na dobírku, 

Přepravce PPL: nad 700,- Kč ZDARMA!

                            90,- Kč při platbě předem,

                            120,- Kč na dobírku 

Domácí pekárna ETA patří k nejprodávanějším domácím pekárnám na českém trhu trhu. Domácí pekárny značky Eta mají dobrý poměr ceny a výkonu. Eta nabízí domácí pekárny  již pod 2000 Kč. Domácí pekárny jsou vybaveny formou s nepřilnavým povrchem a hnětacími háky. Domácí pekárny Eta mají příkon 700 - 800 W, záleží jaký typ domácí pekárny si vyberete. Pečení chleba v domácí pekárně trvá obvykle 1 - 1,5 hodiny, záleží na zvoleném programu. Domácí pekárny Eta disponují i funkcí odloženého startu až o 13 hodin, tím Vám domácí pekárna zajistí čerstvý, křupavý chléb ihned po probuzení. Domácí pekárna  upeče chléb do objemu 1.5kg, modely domácích pekáren mají display a okénko ve víku pro sledování přípravy pečení.

objednávky denně                  

7-22 h. vč. víkendů

tel. 776 570 966

e-mail : info@domaci-pekarna.cz

Při objednání nad 5000,- Kč (bez DPH) doprava ZDARMA

O biolampách

Stále větší popularitu v oblasti alternativní medicíny získává léčba biolampou.

Co biolampa léčí

Moderní biolampa dokáže léčit široké spektrum obtíží od kloubních obtíží, přes kožní onemocnění po civilizační choroby...

Jak biolampa funguje

Biolampa má dnes díky nové technoogii mnohem vyšší účinnost...

Biolampa a její pricip

Je možná trochu s podivem, co všechno dokáže biolampa léčit. Pokusíme se zde princip biolampy objasnit...

 

Dárky pro muže

Dárky pro muže a jejich výběr představuje často problém. Problém není v tom dárky pro muže koupit, problém je v tom vybrat dárky pro muže a pokud možno originální, prostě takové dárky pro muže, které by obdarované nejen potěšil, ale i překvapil.

Originální dárky pro muže

Mezi nejoblíbenější patří originální dárky pro muže. Na internetu najdete originální dárky pro muže v široké nabídce. Originálnmí dárky pro muže navodí skvělou atmosféru a moment překvapení jistě pobaví.

Dárky pro muže z internetu

Na internetu pořídíte pohodlně a levně jakékoliv dárky pro muže. Není nutné trávit čas běháním po obchodech, všechny dárky pro muže dnes můžete nakoupit z pohodlí domova. Stačí párkrát kliknout a dárky pro muže Vám přivezou až domů.

Vánoční dárky

Pomalu se blíží čas Vánoc a tedy nakupování vánočních dárků. Vánoční dárky jsou pro mnohé z nás spíše strastí než radostí, respektive jejich shánění. Ale numusí tomu tak být. Vánoční dárky se dají na internetu pořídit velmi snadno a bez ztresu. Neztrácejte čas a nakupujte letost vánoční dárky na internetu

Vánoční dárky z netu

Určitě každým rokem zažíváte tu situaci, že nevíte, které vánoční dárky pro muže koupit. Pokud tomu tak je, nemusíte zoufat, internetové obchody nabízejí vhodné vánoční dárky pro muže všech věkových kategorií. Díky internetovým obchodům odpadají situace jako jsou tlačenice v kamenných obchodech. Navíc nabídka vánočních dárků na internetu je mnohem nápaditější a rozmanitější, nebudete tak mít již problém vybrat vhodné vánoční dárky.

Vtipné vánoční dárky

Povolte uzdu své fantazii a okořeňte si vánoce vtipnými vánočními dárky. Vtipné vánoční dárky jsou to pravé, co můžete darovat svým blízkým. A budete mít a vánoční dárky postaráno. Vymýšlet jaké vánoční dárky by se komu mohli hodit je těžké, vsaďte tedy na vtipné vánoční dárky, které potěší.

Netradiční vánoční dárky

Okoukané vánoční dárky jako jsou čepice, rukavice nebo ponožky už přece nikdo nechce. Buďte Vy ten, kdo bude originální a daruje netradiční vánoční dárky, které tak udělají mnoho překvapení a radosti.

Dárky pro ženy

Domácí pekárny patří mezi oblíbené dárky pro ženy. Že nevíte jaké dárky pro ženy pořídit? Tak právě domácí pekárny jsou ty pravé dárky pro ženy. alespoň tedy pro ty, které chtějí být dobrými hospodyňkami. Zarputilou kariéristku asi domácí pekárky jako dárky pro ženy asi moc nenadchnou. 

Alkohol tester

Mezi praktické a zároveň originální dárky pro muže patří alkohol tester. Každý řidič alkohol tester mnohdy ocení. Alkohol tester je dnes již nepostradatelným pomocníkem každého řidiče. Nevíte-li si rady, jaké dárky pro muže pořídit, může být alkohol tester právě tím ideálním nápadem. Digitální alkohol tester by neměl chybět ve výbavě žádného řidiče.

Powerball

Jako originální dárky pro muže je powerball. Powerball je velikosti tenisáku. Uvnitř powerballu je rotor, který při roztočení působí odstředivou silou. Powerball je tak perfektní pomůcka k posilování rukou, ale také je powerball zábavná hračna nejen pro muže, ale i pro děti. Powerball je hit!

© BrusTech technologies 2016Provozovatel: Martina Řeháková

Biolampa na klouby, Vánoční Dárky pro muže, Netradiční vánoční dárky pro celou rodinu, Powerball, Vánoční dárky, Osobní Alkohol tester pro každého řidiče, Dárky pro muže i ženy, Vánoční dárky, romantické i vtipné dárky pro ženy.